Contact Rent A Car'ı Rakiplerinden Ayıran Avantajları Neler?

Contact Rent A Car'ı Rakiplerinden Ayıran Avantajları Neler?

Her hafta sonu ya da özel günlerde ailecek gitmek istediğimiz pek çok yer oluyor. Eğer mevsim yaz ise sahil bölgelerine serin deniz ve havuz olan otellere, kış ise kayak yapabileceğimiz yada termal tesislerin olduğu bölgelere planlar yapmak istiyoruz. Ama bizi en çok engelleyen etkenlerin başında “Aracımız yok nasıl gidelim?” sorusu geliyor. İşte size araç kiralama bursa  olarak mükemmel bir fırsat sunuyoruz. Contact Rent a Car ‘ın önce müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kusursuz bir araç kiralama deneyimi sizi bekliyor.

” Sizi Önemsiyoruz” sloganıyla çıktığımız yolda  sizin araç kiralama konusunda geri dönüşleriniz, beklentileriniz, önerileriniz bizler için çok önemli.  Her sabah tüm ekibimizle bu görüşler üzerinde toplantı yapıyor ve hepsini dikkate alıyoruz. Bu sayede araç kiralama deneyiminizi en üst kalitede sizlere sunuyoruz.

7/24 hizmet anlayışımız ile bize günün her saati ulaşabilirsiniz. Ne zaman bir araç kiralama hizmetine ihtiyacımız olduğunu bilemediğimiz için günün her saati sizlere sınırsız hizmet sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Contact Rent a Car’ın avantajlı kampanyaları sayesinde artık fiyat avantajı sağlamak için  daha kısa süreli araç kiralama yapmanıza  gerek yok. “15 gün kirala 13 gün öde” kampanyası aslında tam da size göre bir hizmet olabilir. Bursa araç kiralama hizmetlerinden faydalanmadan önce bu kampanyaya bir göz atmanızı önemle tavsiye ederiz. Her bir fazla gün kiralama hizmetinizde daha avantajlı fiyatlar sizi bekliyor olacak. Böylece ekonomik hesaplar yapmanıza gerek kalmayacak!

Özellikle uzun dönem Bursa araç kiralama hizmetinden yararlanmak isterseniz de çok özel fiyatlar faydalanma  fırsatınız bulunmaktadır.

Online rezervasyon ve ilk araç kiralama deneyiminize de özel indirimler olduğunu unutmayalım. Tüm kampanyalarımızdan haberdar olmak için www.contactrentacar.com web sayfamızın kampanyalar bölümünden avantajlı fırsatları  takip edebilirsiniz. Mutlaka bir kampanyamız sizin isteklerinizi karşılayacaktır.

Bir süre sonra Bursa havalimanı araç kiralama firmaları arasında yer alan önemli bir isim olma yönünde sağlam adımlar da atıyoruz. Sabiha Gökçen havalimanında açacağımız şubemiz ile yurtiçi yurtdışı uçuşlarınızda artık hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Telefonunuzdan yapacağınız online randevu ile  hem indirimli bir araç kiralama hizmeti alacak hem de siz uçaktan indiğinizde aracınız sizi bekliyor olacak. Bu deneyimi yaşamanız için sabırsızlanıyoruz.

Küresel bir sorun olarak yaşadığımız pandemi sürecinin önemini unutmadan tüm araçlarımızı her kullanım sonrası dezenfekte ediyoruz. Sevdikleriniz için endişelenmenize gerek kalmayacak. “Sizi Önemsiyoruz.”

Bursa araç kiralama şirketleri arasında farklı bir marka altında geçmiş 10 yıla dayanan tecrübesi ve kusursuzu hedefleyen hizmet anlayışıyla Contact Rent a Car  bir rol model olma yönünde hızla  devam ediyor.

Bir araç kiralama deneyimi ile hem sorunsuz hizmet almak, hem fiyat avantajı sağlamak, hem de uzun süreli tatil yapabilmek işte bu kadar kolay…

 

Whatsapp Telefon