Ekstralar

Bebek Koltuğu
1-3 Yaş aralığı içindir. Kiralanan gün üzerinden hesaplanır.

Ek Sürücü
Aracı kullanacak her sürücü sözleşmede olmalıdır. Aksi taktirde sigorta ve sözleşme koşulları geçersiz kalır. Ek sürücü bedeli kiralanan gün üzerinden hesaplanır.

Ek sürücü hizmeti alınması durumunda ''İhtiyari Mali Mesuliyet'' hizmeti alınması mecburidir.

Rezervasyon ve Kontrat Sırasında Ek Kilometre
Araç kiralama sırasında belirlenmiş kilometre sınırımız  günlük 400 km olup aylık da 4000 km ile sınırlıdır.30 gün üstü kiralamalarda gün başına 100 km limitinize eklenir. Kilometre limit aşımında kilometre başına 2,5 TL ücret alınmaktadır. İlk rezervasyon veya şubede kontrat sırasında kilometre başına  1,4 TL ödeyerek 1000 km ilave limit satın alabilirsiniz. Aylık olarak da 3000 km limitiniz olacaktır.Mini Hasar Güvencesi
Araçta 2500 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları, müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır. Tutar, kiralanan gün üzerinden hesaplanır. Çizik ve göçükleri kapsamaktadır. 

Süper Mini Hasar Güvencesi
Araçta 7000 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları,müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır. Süper Mini Hasar Güvencesi lastik, cam ve farlarda oluşan  tek parça hasarı kapsamaktadır. 'Süper Mini Hasar Güvencesi' satın alan yurtiçi müşterilerimize DEPOZİTO uygulanmaz.Yurtdışı müşterileri için depozito alınacaktır.
 
Yol Yardım Hizmeti
Patlayan lastiğin müşteri talebi doğrultusunda yolda değiştirilmesini, yakıt bitimi nedeniyle aracın çekilmesini, yanlış yakıt nedeniyle aracın çekilmesini, akü takviye ve oto çilingir hizmetlerini kapsar.

İhtiyari Mali Mesulliyet Güvencesi
Zorunlu trafik sigortasına ek olarak, üçüncü şahıslara karşı güvence sağlayan sigorta türüdür. Olası bir kaza sonucunda, Contact Rent A Car belirlediği limitler dahilinde üçüncü şahıslara verilen zararlar, İhtiyari Mali Mesuliyet sigortasından faydalanan misafirlerimize yansıtılmaz. İhtiyari Mali Mesuliyet sigortamızı, araç seçimi sayfasının altındaki Güvence paketleri başlığından seçerek rezervasyonunuza ekleyebilirsiniz. Rezervasyonunu gerçekleştirmiş misafirlerimizin İhtiyari Mali Mesuliyet sigortasından faydalanmak için 0850 888 6116 numaralı çağrı merkezimize ya da ofislerimize başvurmaları gerekir.
İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi 
Whatsapp Telefon