Bursa Çekirge

Bursa Çekirge Araç Kiralama Hizmeti

Bursa’nın en büyük ilçesi Osmangazi içinde yer alan Çekirge, şehrin en eski ve köklü yerleşim yerlerinden biridir. Uludağ’ın eteklerinde yer alan ve Bursa’nın en seçkin semtlerinden biri olan Çekirge, günümüzde kentin hem ticari hem yaşam alanı olarak kalbinde konumlanır. “Yeşil Bursa” tabirini en iyi açıklayan semtlerden biri konumunda olan Çekirge, şehrin seçkin otelleri, iş yerleri ve çok yakınındaki Kültürpark ile en güzel manzarayı gözler önüne seriyor. Bursa’da günlük ticaretin ve hayatın burada devam etmesi, bursa araç kiralama işlemlerini bu bölgeye kaydırmıştır. En uygun

En uygun araç kiralama hizmetini sunan Contact Rent a Car sayesinde Bursa’nın yaşayan semti Çekirge keşfedilebilir, her noktasında bulunan kafe ve retaurantlarında vakit geçirilebilir. Bursa araç kiralama tavsiye yorumlarına göre merkezde yer alan Çekirge’de insan ve trafik popülasyonunun çok olmasından kaynaklı yaşanılan araç kiralama sorunlarına Contact Rent a Car çözüm olarak yer alıyor. Bursa 7/24 araç kiralama hizmetiyle müşteri deneyimini en üstte tutan Contact Rent a Car portföyündeki ekonomik, konforlu ve lüks segmentteki araçlar ile iş görüşmeleri, turistik geziler, aile turları gibi nedenlerle Bursa’ya gelen ziyaretçileri Çekirge lokasyonunda birleştiriyor.

Çekirge’de Gezilecek Yerler

Reşat Oyal Kültürparkı, Bursa Atatürk Evi Müzesi, Karagöz Müzesi, Arkeoloji Müzesi gibi Bursa’nın önemli tarihi ve gezilmesi gereken yerlere ev sahipliği yapan Çekirge, Contact Rent a Car’dan gerçekleştirilen günlük araç kiralama ile keşfedilebilir.

Çekirge’de Contact Rent a Car ile Nasıl Araç Kiralanır?

Contact Rent a Car, profesyonel danışmanları ve 7/24 cevap veren müşteri hizmetleri ile Bursa araç kiralama şirketleri arasında öne çıkıyor. Contact Rent a Car, multilingual yetkinliğe sahip personeliyle yabancı turistlerinde gerek iş gerekse turistik amaçlı ziyaretlerinin kusursuz bir yolculukla tamamlanmasını sağlıyor.

Bursa merkezden ve Bursa Havalimanı’ndaki Contact Rent a Car ofisinden araba kiralama işlemleri gerçekleştirerek ziyaretçiler konforlu bir yolculuğa adım atabilir. Contact Rent A Car’ın  online rezervasyon araç kiralama imkânı uygun fiyatlı araç kiralama şansını sunarken, her segmentten araçlarla yola devam edilebilir.

Bursa Çekirge
Bursa Çekirge
Whatsapp Telefon