Sabiha Gökçen Araç Kiralama

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Dünyanın merkezinde bir şehir olan İstanbul,  tarihi yapıları, eşsiz güzellikleri, Avrupa ile Asya’nın kalbi olan köprüleriyle kente gelen ziyaretçilerini kucaklıyor. İstanbul, geçmişten günümüze kadar her zaman ilgi çekici bir destinasyon olmuş, hem turizmin hem de ticaretin cazibe merkezi olmuştur. Yaşayan bir şehir olan İstanbul, insan yoğunluğunun en fazla olduğu dünya kentlerindendir. Bu nedenle İstanbul hava ulaşımında önemli bir yerdedir. Özellikle Anadolu Yakası’nda yer almış Sabiha Gökçen Havalimanı, hem İstanbul’un hem de Türkiye’nin dünya ile Contact kurmasındaki köprüdür.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW), İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşların gerçekleştiği günlük yolcu trafiğinin en yoğun olduğu ikinci havalimanıdır. Pendik ilçesinde bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’a yakın olan Kocaeli, Bursa, Yalova, Bolu, Sakarya, Düzce gibi şehirler içinde ulaşımda önemli bir konuma sahiptir. Dolayısıyla Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul’a ulaşımda büyük bir avantaj olduğu gibi çevre şehirlere ulaşım sağlamak isteyenler içinde büyük ölçüde tercih sebebidir.  Tüm bu avantajlar göz önüne alındığında havalimanı ucuz araç kiralama imkânıyla öne çıkan Sabiha Gökçen çok geniş araç kiralama seçeneklerine sahiptir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Bulunduğu konumu ve havalimanının içindeki olanakların fazlalığı sebebiyle en fazla araç kiralama ofislerinin bulunduğu ve talebin olduğu yerdir. Gelen yolcular kusursuz ve en pratik ulaşımı sağlamak için Sabiha Gökçen Havalima’nında Contact Rent a car’ın araç kiralama hizmetinden  yararlanabilirler.

Contact Rent a Car, Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcular terminali içerisinde yer alan ofisiyle İstanbul araç kiralama arayışında olan yolculara en iyi sürüş deneyimini yaşatmak için ofisine davet ediyor. Uçak inişi sonrası gerekli geçiş işlemlerinin tamamlanmasının ardından yolculara araç kiralama ihtiyaçları doğrultusunda Contact Rent a Car en uygun araç kiralama hizmeti sunuyor. 7/24 hizmet veren ofisi, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan deneyimli personeliyle, uzun işlemlere maruz kalmadan araç kiralama işlemleri yapılabiliyor.

Sabiha Gökçen’de Contact Rent a Car ile Nasıl Araç Kiralanır?

Araç kiralama yapmak isteyen yolcular gelen yolcu terminali içindeki Contact Rent a Car ofisine gelerek her bütçeye ve segmente uygun aracı kiralayabilir. İster uçuş gerçekleştirip ofiste rezervasyon yaptırabilir isterse de web sitesinden online rezervasyon araç kiralama işlemini yaparak aracı ofis yetkilisinden teslim alabilir.

Sabiha Gökçen’den kiralanan araçlar Contact Rent a Car yetkilileri tarafından özenle bakımları yapılarak ve yakıt depoları kontrol edilierek teslim edilir. Kusursuz yolculuk deneyimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini edinen Contact Rent a Car, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kiralanan bir aracı farklı bir destinasyonda bırakma imkânı sunuyor. Rekabetçi fiyat politikası, her an ulaşılabilen Müşteri Hizmetleri Hattı ile acil durumlarda ya da ihtiyaç duyduğunuz her anda müşterilerinin yanında olan Sabiha Gökçen araç kiralama şirketi Contact Rent a Car, kısa süren kiralama işlemleri ve kontrattan sonra kapalı otoparktan dakikalar içinde aracı teslim ediyor.

Turistik, iş, aile gezisi olarak fark etmeden en uygun araç kiralama hizmeti  Contact Rent a Car ile çıkarın. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan başlayan yolculuk ister İstanbul’u doyasıya keşfederek devam etsin ister başka bir şehirde sonlansın. En uygun araç kiralama şirketi olan Contact Rent a Car ile hemen rezervasyonunuzu yapın, aradığınız konforu yolda yakalayın.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (Saw) Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (Saw) lokasyonunda www.contactrentacar.com güvencesiyle sizlerle, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (Saw) araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.contactrentacar.com

Blog

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (Saw)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (Saw)
5,0
Whatsapp Telefon