Ekstralar

Bebek Koltuğu
1-3 Yaş aralığı içindir. Kiralanan gün üzerinden hesaplanır.

Ek Sürücü
Aracı kullanacak her sürücü sözleşmede olmalıdır. Aksi taktirde sigorta ve sözleşme koşulları geçersiz kalır. Ek sürücü bedeli kiralanan gün üzerinden hesaplanır.

Ek sürücü hizmeti alınması durumunda ''İhtiyari Mali Mesuliyet'' hizmeti alınması mecburidir.

Rezervasyon ve Kontrat Sırasında Ek Kilometre
Araç kiralama sırasında belirlenmiş kilometre sınırımız  günlük 400 km olup aylık da 4000 km ile sınırlıdır.30 gün üstü kiralamalarda gün başına 100 km limitinize eklenir. Kilometre limit aşımında kilometre başına 3,5 TL ücret alınmaktadır. İlk rezervasyon veya şubede kontrat sırasında kilometre başına  1,9 TL ödeyerek 1000 km ilave limit satın alabilirsiniz. Kiralayacağınız araç, çarpma, çarpılma, çalınma ve hırsızlık girişimine karşı koruma altına alınmıştır. Üçüncü şahıslara verilebilecek zararlar da trafik sigortası limitleri dahilinde koruma altındadır. Uygulamakta olduğumuz sigorta şartlarımızda hasar muafiyeti söz konusu değildir. Bununla birlikte, uygun bir şekilde kayıt altına alınmamış (kaza tespit tutanağı, alkol raporu, kazaya karışan tarafların belgeleri vb.) hasarlar bedelleri münhasıran kullanıcıya aittir. Zabıt altına alınmamış hasarlarda, sürücü beyanı ile hasar onarım işlemi kesinlikle yapılmamaktadır.


Mini Hasar Güvencesi
Araçta 5.000 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları, müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır. Tutar, kiralanan gün üzerinden hesaplanır. Çizik ve göçükleri kapsamaktadır. 

Süper Mini Hasar Güvencesi
Araçta 10.000 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları,müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır. Süper Mini Hasar Güvencesi lastik, cam ve farlarda oluşan  tek parça hasarı kapsamaktadır. 'Süper Mini Hasar Güvencesi' satın alan yurtiçi müşterilerimize DEPOZİTO uygulanmaz.Yurtdışı müşterileri için depozito alınacaktır.

Premium Hasar Güvencesi


Araçta 35.000 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları (cam , far, lastik dahil) müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır. Ayrıca  500.000TL ye kadar IMM güvencesini kapsar (3.şahıslara verilen hasarı) ve Yol Yardım hizmetide dahildir .Premium hasar güvencesi satın alınınca depozito uygulanmaz.Yurtdışı müşterileri için depozito alınacaktır. Günlük kilometre limiti 500 kilometredir , Maksimum limit 5000 kilometredir.

 
Yol Yardım Hizmeti
Patlayan lastiğin müşteri talebi doğrultusunda yolda değiştirilmesini,  akü takviye ve oto çilingir hizmetlerini kapsar.

İhtiyari Mali Mesulliyet Güvencesi
Zorunlu trafik sigortasına ek olarak, üçüncü şahıslara karşı güvence sağlayan sigorta türüdür. Olası bir kaza sonucunda, Contact Rent A Car belirlediği limitler dahilinde üçüncü şahıslara verilen zararlar, İhtiyari Mali Mesuliyet sigortasından faydalanan misafirlerimize yansıtılmaz. İhtiyari Mali Mesuliyet sigortamızı, araç seçimi sayfasının altındaki Güvence paketleri başlığından seçerek rezervasyonunuza ekleyebilirsiniz. Rezervasyonunu gerçekleştirmiş misafirlerimizin İhtiyari Mali Mesuliyet sigortasından faydalanmak için 0850 888 6116 numaralı çağrı merkezimize ya da ofislerimize başvurmaları gerekir.

İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi 
Whatsapp Telefon